O nas

Przedsiębiorstwo GOLDEN posiada jedną z najstarszych tradycji w wykonawstwie, modernizacji i remontach posadzek w oparciu o żywice w Polsce. Nasze posadzki stosuje się wszędzie tam, gdzie podłogom stawia się wysokie wymagania odnośnie wytrzymałości, funkcjonalności, estetyki oraz gdy wymagany jest krótki czas realizacji.

Każda branża posiada swoje indywidualne właściwości i wymagania. Dlatego też dobór typu posadzki, technologii wykonania, dokonywany jest po poznaniu oczekiwań, wymagań i potrzeb Inwestora. Ocenia się stan istniejący podłoża oraz posadzki po czym przedstawiane są Inwestorowi możliwe rozwiązania.

Najczęściej wybierane systemy oparte są na żywicach epoksydowych i żywicach poliuretanowych. Każda z nich posiada zestaw unikalnych zalet a ich indywidualny dobór pozwala na pozyskanie jak największej liczby pożądanych przez Inwestora cech. 

Wykonujemy posadzki m.in. z żywic epoksydowych, żywic poliuretanowych, żywic metakrylowych, żywic poliestrowych (laminaty), żywic winyloestrowych, żywic polimerowo-cementowych a także z żywic o szczególnym przeznaczeniu np. chemoodporne, antyelektrostatyczne, antypoślizgowe, elastyczne.

Stosowane przez nas rozwiązania posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty.

Służymy pomocą w doborze posadzek jak i technologii ich wykonania.

Żywice poliuretanowe posiadają zdolność mostkowania rys i drobnych pęknięć. Są materiałem elastycznym  a także odpornym na działanie promieni UV, dzięki czemu z powodzeniem znajdują zastosowanie na boiskach, kortach czy halach sportowych. Natomiast posadzki z żywic epoksydowych posiadają  większą twardość, odporność na ścieranie oraz są bardziej odporne na obciążenia mechaniczne oraz chemiczne. Dzięki temu szczególnie znajdują zastosowanie w przemyśle np. na halach produkcyjnych czy magazynach w tym magazynach wysokiego składowania.

Stosowane przez nas rozwiązania posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty.

Służymy pomocą w doborze posadzek jak i technologii ich wykonania.